O mnie

Pablo Artist

Pablo Artist

social media:

Nie tak dawno, bo w lipcu 1988 roku, przyszedłem na świat w Oświęcimiu.
Od tamtego czasu minęły już 24 lata, w tym 6 lat pracy jako webmaster – twórca i zarządca stron internetowych.

Dlaczego informatyka? Od kiedy pamiętam, interesowałem się tą dziedziną, nowymi technologiami.
Moim drugim hobby jest muzyka. Lubię m.in. style R&B, czy rock (Mariah Carey, Beyonce, Linkin Park, Evanescence, Christina Aguilera, czy Kings of Leon).
Od najmłodszych lat moją ciekawość wzbudza także nauka, w szerokim słowa tego znaczeniu – od wszechświata, po wynalazki. Tak mi zostało do dzisiaj:)

W tworzeniu stron WWW pasjonowało mnie ich “ożywianie”, czyli umiejętne “pocięcie” stworzonej grafiki i napisanie kodu (na początku w języku HTML, potem XHTML, a teraz PHP), aby strona była interaktywna. Jakiś czas później poznałem systemy zarządzania treścią (CMS), takie jak WordPress i Joomla! – dla blogów i stron firmowych, oraz PrestaShop, czy osCommerce – do budowania sklepów internetowych.

Na dzień dzisiejszy znam takie języki programowania, jak XHTML, CSS, trochę PHP, JS i jQuery.
Lubię cały czas się dokształcać, stąd nauka bardziej zaawansowanych technik programowania. Zresztą w dziedzinie webdesignu tyle się zmienia, że brak ciągłego autorozwoju wykluczyłby mnie z rynku, pozostałbym daleko za konkurencją, a na to nie mogę pozwolić.:) Pablo Artist zawsze musi być krok do przodu.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.